چپراست

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود از نشر بر خط:
۱- بر روی کلید خرید در پایین نوشتار فایل کلیک نمایید.

۲- مشخصات خود را در فیلدهای نام و ایمیل تکمیل نمایید. (این مشخصات شامل نام شما جهت نیاز به پیگیری ها و آدرس ایمیل می باشد که مشخصات پرداخت شما به آدرس ایمیل ثبت شده ارسال می گردد)

۳- پس از تکمیل مشخصات بر روی کلید خرید کلیک نمایید، شما به صفحه انتخاب درگاه هدایت می شوید پس از انتخاب درگاه پرداخت بر روی کلید اتصال به درگاه پرداخت بانک کلیک کنید.

۴- متناسب با انتخاب درگاه، شما به صفحه درگاه بانک هدایت می شوید، مشخصات کارت شامل شماره کارت، رمز دوم کارت (جهت خرید های آنلاین)، سی وی وی ۲ (cvv2) و تاریخ انقضای کارت را ثبت نمایید و سپس بر روی کلید پرداخت کلیک کنید، در هنگام خرید به آدرس دامنه درگاه مطابق ملاحظات ایمنی بانک دقت فرمایید.

۵- پس از پرداخت موفق شما به آدرس دامنه سایت (www.baniform.ir) باز می گردید، یک لینک دانلود مطابق درخواست و خرید شما ارایه شده است، از این لینک مستقیما دانلود خود را می توانید انجام دهید، درصورت نیاز به آدرس لینک دانلود بر روی کلید ارایه شده راست کلیک کنید و آدرس آنرا کپی نمایید. تصاویر راهنما:

پیشنهادات:

– در صورت امکان جهت دریافت بهتر و سریعتر فایل از برنامه دانلود منجر یا فلش گت که در پایین این صفحه می توانید آنرا دانلود کنید، استفاده نمایید.
– در انتهای خرید از صفحه ارایه شده شامل لینک دانلود مستقیما و در همان لحظه دانلود فایل را انجام دهید.
– در صورت پرداخت موفق و کسر مبلغ از حساب شما و عدم دریافت لینک، از طریق مشخصات ارتباط با ما آنرا پیگیری نمایید.


پیشاپیش از حضور و همراهی شما سپاسگذاریم.
تیم پشتیبانی مجله آنلاین بانی فرم.

Attachments:
Internet Download Manager (IDM) | Version 6.21 | Password: baniform.ir 
FlashGet | Version 1.96 | Password: baniform.ir

راهنمای دانلود از ایبوک استور بانی فرم

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram