کالج طراحی آرت سنتر

رده : دانشگاه های طراحی صنعتی - جهان, دانشگاه های طراحی گرافیک - جهان, دانشگاه های عکاسی - جهان, دانشگاه های معماری - جهان, دایرکتوری, طراحی صنعتی, طراحی گرافیک, عکاسی
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

کالج طراحی آرت سنتر

کالج (Art Center College of Design) یک دانشگاه خصوصی در زمینه آموزش طراحی و هنرهای زیبا در شهر پاسادنا ایالت کالیفرنیا آمریکا می باشد.

این دانشکده در سال ۱۹۳۰ در جنوب شهر لس آنجلس بنیان نهاده شد و پس از گسترش برنامه‌های درسی خود، در سال ۱۹۷۶ به مکان کنونی خود نقل مکان کرد. این کالج طبق بررسی مجله بیزنسویک یکی از ۶۰ کالج برتر در سطح جهانی می باشد و در رشته از رتبه اول در سطح جهان و ایالات متحده آمریکا برخوردار می باشد.

آرت سنتر به طور خاص در زمینه‌های طراحی وسایل نقلیه، طراحی فراورده و طراحی برنامه از آوازهٔ ویژه‌ای برخوردار است. همچنین رشته‌هایی چون ، طراحی ، تصویر سازی، فیلمسازی، هنرهای تجسمی، تبلیغات و نیز در این موسسه آموزش داده می‌شود.

لگوی این کالج توسط یک دایره نارنجی رنگ نمادی از یک نقطه آغاز و بیانگر نشان و هویت سازمانی کالج می باشد که از ابتدا توسط Tink Adams پایه گذاری گردیده است، تشکیل شده است.

این کالج تحت دو دانشگاه در پاسادنا که از برجسته ای برخوردار هستند (پردیس جنوبی و پردیس کوهپایه که توسط معمار مدرنیسم کریگ الوود طراحی و توسط الوود دانشیار سابق جیمز تایلر گسترش یافته اند) احداث شده است . جهت تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های هنر و طراحی، طراحی رسانه ها، پخش سینما و طراحی صنعتی فعال می باشد.

اساتید بطور کلی بصورت حرفه ای بخشی از پروژه های صورت گرفته در طی آموزش را ترکیبی از تجارت، کار و دانشگاه ارائه داده اند، که برخی از آنها توسط سازمانهای غیر انتفاعی، صنعت، سازمانها و شرکتهایی مانند نایک، دیزنی، ناسا و بی ام دبیلو تحت حمایت و پوشش قرار گرفته اند.

هدف کلی مدیران و اعضای هیات علمی ایجاد یک “جهان واقعی” از ارتباط تجارت، صنعت، هنر و دانشگاه بوده است. در وب سایت اصلی، کالج ماموریت خود را آموزش برای خلقت و تاثیر بر تغییرات اعلام می نماید.

References:
www.en.wikipedia.org/wiki
www.artcenter.edu
www.baniform.ir

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram