ربات های بانی فرم در تلگرام

رده : درباره بانی فرم
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

ربات های بانی فرم در تلگرام

درود.

جهت آگاهی از ارسال های جدید بر روی وب گاه بانی فرم، از تکنولوژی ربات هایی که توسط تیم گسترش دهنده و فنی وب گاه پدید آمده اند و وظیفه ارسال داده ها و آخرین نوشتار ها را بر عهده می گیرند بکار گرفته شده است.

شما همواره و بدون شرایط می توانید از طریق برنامه تلگرام بر روی تلفن همراه خود با وب گاه بانی فرم در ارتباط باشید، فهرست رباتهای خلق شده به شرح زیر می باشد:


ربات پلاس دیزاین :
وظایف : ارسال تمامی نوشتارهایی که به تازگی بر روی وب گاه قرار می‌گیرند در برگیرنده رده های رویدادها، وب نوشت، ایبوک ها و دایرکتوری وب گاه.

آدرس و شناسه ربات :

@baniformbot
https://telegram.me/baniformbot

ربات آواردز :
وظایف : ارسال تنها رده های رویدادها شامل رقابت ها و مسابقات طراحی در حوزه‌های معماری، گرافیک، فشن و مد، طراحی صنعتی، طراحی داخلی و تمامی نوشتارهای مرتبط با رویدادها. (به زبان اصلی)

آدرس و شناسه ربات :

@competitionsbot
https://telegram.me/competitionsbot
درباره امنیت، فلسفه وجودی و کاربردهای ربات ها بیشتر بدانید:

تلگرام یک پیام‌رسان است که بواسطه ایده‌های بکر تمام نشدنی‌اش، رشد خیره‌کننده‌ای از ابتدای کار (سال ۲۰۱۳) تاکنون داشته است و هم‌اکنون بیش از ۲ میلیارد پیام در روز را ارسال می‌کند. ربات‌های تلگرام وظیفه اتصال کاربر به سازنده روبات را در محیط تلگرام برعهده دارند.

این ربات‌ها با یک URL (که توسط سازنده ربات به تلگرام معرفی شده)، با سازنده ربات در ارتباط هستند. ارتباط روبات با کاربر، نمی‌تواند توسط روبات شروع شود و حتما باید اولین بار کاربر یک روبات را Start بزند. بنظر می‌رسد که این تمهید برای جلوگیری از گسترش Spam ها اندیشیده شده است. یک روبات می‌تواند با بلافاصله به درخواست کاربر پاسخ دهد که کاربردهای وسیعی دارد.

آیا کاربر برای کار با روبات همواره باید دستورات خاصی را تایپ کند؟

پاسخ: خیر
اگر فقط اینطور بود که روبات‌ها برای بسیاری از افراد نامطلوب و ناگوارا و بی‌استفاده می‌شد. تلگرام علاوه بر ورودی (متنی، فایلی) کاربر، ۲ ورودی دیگر را برای کاربران روبات فراهم کرده است:
۱) صفحه کلید جایگزین: این صفحه کلید توسط برنامه‌نویس تعریف می‌شود. این صفحه کلید در وسایل دارای صفحات لمسی، جایگزین صفحه کلید مجازی خود وسیله می‌گردد و در نسخه تحت وب تلگرام، به صورت لینک‌هایی در زیر ورودی متن ظاهر می‌شود که کاربر می‌تواند روی آن کلیک کند. حتی برای شروع نیز لازم نیست دستوری تایپ کنید و تلگرام دکمه Start را برای این منظور به شما نشان می‌دهد.
۲) ورودی خط دستور (command): دستورها با علامت اسلش (/) آغاز می‌شود و هر رباتی می‌تواند تعدادی دستور داشته باشد. این دستورها را لازم نیست حفظ باشید بلکه تلگرام خودش دکمه‌ای در کنار ورودی متن تعبیه کرده که با کلیک روی آن، لیست دستورات آن ربات ظاهر می‌شود…

بیشتر بخوانید…

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram