کتاب خاک برنز, ساخت ۳۵ پروژه جواهرات با برنز

رده : ایبوک, طراحی جواهر
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

کتاب خاک برنز, ساخت 35 پروژه جواهرات با برنز

نام کتاب: خاک ، کاوش با متریال همراه با ۳۵ پروژه
نویسنده: ایوان ام. پادیلا

مِفرَغ یا برنز آلیاژی است از مس و قلع که با آن ابزارهای مختلف و مجسمه را تهیه می‌کنند. مفرغ قدیمی‌ترین آلیاژی است که انسان آن را تهیه کرده‌است، زیرا در معادن مس معمولاً فلز مس به طور طبیعی با قلع به صورت یک آلیاژ طبیعی وجود دارد به همین دلیل معمولاً نخستین ابزارهای مصنوعی فلزی که در قدیم توسط بشر ساخته شده غالباً از مفرغ است.

برنز بطور معمول ترکیبی است از مس و قلع و ممکن است حاوی مقادیر کمی از سرب یا آرسنیک باشد. نسبت قلع به مس معمولا بین ۵ درصد به ۱۵ درصد است. برنز تا حدودی یک لغت عمومی است که به طیف گسترده‌ای ازآلیاژهای مس منسوب می شود.

برنز در حدود سال ۲۰۰۰ پیش از میلاد مسیح در چین پدیدار شد. ریخته گری های اولیه برنز چینی با ریختن فلز مایع گداختنی در قالب های شنی، خاکی یا سنگی ساخته شدند. در طول این دوران برنز برای ساختن اشیاء هنری، سکه‌ها، و ابزار بکار می‌رفت. برنز همچنین به طور گسترده در مصر باستان استفاده می شد و ریخته گری‌ها برای ساخت قطعات بزرگ معماری، بکار برده می شدند.

متریال برنز به لحاظ قیمت پایین تر از نقره و طلا انتخابی مناسب به عنوان مواد اولیه طبیعی برای هنرمندان، سازندگان و طراحان در زمینه خلق و ساخت اشیا تزیینی و همچنین ساخت آثار در مقیاس‌های بزرگتر می‌باشد.

ایوان ام. پادیلا که عضو تیم فنی ریو گراند (Rio Grande on www.riogrande.com) و متخصص در زمینه ساخت جواهرات با برنز می‌باشد، در این کتاب به همراه ۳۵ پروژه برنز، فرآیند ساخت پروژه ها و تفاوت ساخت جواهرات را با نقره و برنز، چگونگی رسیدن به زنگار زیبای برنز و روشهای کار با آن را توضیح می‌دهد، این کتاب یک پکیج کامل، جذاب و الهام بخش برای طراحان و سازندگان می‌باشد.

مشخصات: (Ebook Details)

Title: Bronze Metal Clay: Explore a New Material with 35 Projects
Author(s): Yvonne M. Padilla
Lark Jewelry Books | 2010 | True PDF | ISBN: 1600594638, 9781600594632 | 128 pages | 61 Mb

Bronze metal clay is the natural next choice for the large silver metal clay market; it’s far less expensive, so crafters can expand their creativity creating larger-scale pieces. As a member of the Technical Support Team for Rio Grande (a huge online distributor of jewelry supplies), Yvonne Padilla is an expert at answering crafters’ questions about bronze. In addition to providing step-by-step instructions for 35 projects, she explains how bronze differs from silver clay, how to work with it, and how to attain the lovely verdigris patina that only bronze has.  An inspirational gallery and a trouble shooting section complete the fantastic package.
OVERVIEW:
ⓓ DOWNLOAD (Link.1)
ⓓ DOWNLOAD (Link.2)
ⓐ OVERVIEW on www.amazon.com

جهت دانلود خلاصه و مرور کوتاه کتاب از لینکهای دانلود ضمیمه (ⓓ DOWNLOAD) استفاده نمایید. فایل ضمیمه نسخه اصلی کتاب به صورت پی.دی.اف. با قابلیت چاپ و پرینت می باشد:

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram