گزارشگر طراحی صنعتی

رده : دایرکتوری, طراحی صنعتی, وب سایت های طراحی صنعتی - ایران
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

گزارشگر طراحی صنعتی

نام وب سایت: گزارشگر
صاحب امتیاز و گردانندگان سایت: سونای آردی، امید اسماعیلی، حسین پیکانیان، سپیده شاهی، حمید رضا نکویی

گزارشگر طراحی صنعتی یکی از بروزترین و فعال‌ترین وبسایتهای مرتبط با رشته طراحی صنعتی می‌باشد. محتواهای وب‌سایت که شامل اخبار، رویدادها، مقالات، مصاحبه و بانک اطلاعاتی است به عنوان یک مرجع اصلی و اولیه در این وبسایت منتشر می‌گردند.
از ویژگی‌های آن می‌توان به دیدگاه گردآورندگان در حمایت از طراحی صنعتی ایران، گزارشهای حضوری و متفاوت از طراحی صنعتی و تمرکز فعالیتهای وب‌سایت بر نام آن بعنوان یک گزارشگر می‌باشد. هر چند این وبسایت نمایی نزدیک و ظاهری از دیزاین نوفی می‌باشد ولی پایه‌گذاران آن بخوبی وب‌سایت و محتوای آنرا بعنوان یک وبسایت ایرانی با رویکردی کاملا علمی پدید آورده‌اند.

“سایت گزارشگر طراحی صنعتی در تلاش است تا اخبار مهم و تأثیر گذار بین المللی (اخبار کوتاه-رویدادها-مقالات-…) را در کوتاهترین زمان ممکن به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار دهد و همینطور بوسیله نماینده های خود (گزارشگران) در مراکز مختلف داخلی اخبار و رویدادهای ملی را نیز تحت پوشش قرار دهد. این تیم در تلاش است تا با مصاحبه های ویژه و اختصاصی با طراحان و شخصیت های مهم دنیای طراحی، افکار و نظریات آنها را در این قالب به کاربران منتقل کند. در بخش مقالات سعی می شود تا تحلیل ها-نقدها و بررسی های معتبر را از مراکز، افراد و منابع مختلف روز دنیا تهیه، تحلیف و ترجمه شود و در این بخش قرار گیرد.”

گردانندگان گزارشگر طراحی صنعتی را سونای آردی، امید اسماعیلی، صالح برادران امینی، حسین پیکانیان، سپیده شاهی و حمید رضا نکویی تشکیل می‌دهند. همچنین این وب‌سایت به یک ساب دامنه فروم طراحی صنعتی تجهیز گردیده است، که طراحان و علاقه‌مندان این رشته بصورت آزادانه به انتشار مطالب پیرامون طراحی صنعتی در این انجمن می‌پردازند.

Founded in 2010, ID Reporter is a Tehran-based online portal for designers which aims to provide its audience with the latest and most relevant news occurring in the world of industrial design in Persian Language. On the other hand it delivers design news, events, competitions, resources and more from inside Iran in English to make the bridge between the Iranian and the global design community. In order to achieve this goal ID Reporter has established a voluntary network of Iranian reporters in Iran as well as other countries who try to search for all the design related events in their regions and present their first hand information to the site.
In addition to its four primary sections (News, Events, Interviews, Articles), the site has a comprehensive database section called “Info Bank” that offers a variety of subsections in order to meet all different types of academic and professional needs of Persian language industrial designers.

Co-Founders and Editorial Council:
Hamid Reza Nekooei
Biomedical Eng, Designer, Interior/Toys
 
Sonay Ardi
Designer, Products/Services
 
Sepideh Shahi
Designer/Researcher
 
Omid Esmaili
Designer, Interior/Packaging

Website: www.idreporter.com
Forum: www.forum.idreporter.com
About: www.idreporter.com/about-us
Instagram: @idreporter

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram