آشپزخانه مدولار جهت فضاهای خیلی کوچک

رده : طراحی داخلی
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

Small-Modular-Kitchen

در طراحی داخلی و دکوراسیون منازل، طراحانی موفق ترند که از کمترین فضاهای موجود در کلیت یک محیط مسکونی بهینه ترین طرح را در راستای رسیدن به اهداف کارفرما ارائه دهند. همچنین طراحانی بدرستی می سازند که از فضاهای کوچک امکانات بزرگ بسازند.در فضای واقعی هر خانه آشپزخانه کاربردی ترین فضا را به خود اختصاص می دهد. پس اگر خانه ای واقعی سفارش می دهید در حقیقت باید آشپزخانه آنرا بصورت ویژه سفارش دهید، در حقیقت فضا و محیطی شامل پر کاربردترین وسایل و محصولات در رابطه با کاربر در آن محیط.

این ایده ها و آشپزخانه هایی برای فضاهای کوچک و بسیار کوچک امروزی که بدلیل کوچک تر شدن فضاهای زندگی و آپارتمان نشینی امروزی می باشد، بخوبی در طراحی ها و ایده های طراحان آلمانی به نامهای کریستین لاس و نورمن ایبلت (Kristin Laas and Norman Ebelt) دیده می شود، طراحانی که تبحر بسیار در ساخت فضاهای کوچک و کاربردی دارند.

این دوطراح که به دوقلوهای فوق مدرن مشهورند، کوچکترین آشپزخانه دنیا را که تنها با طراحی و ساخت چندین حجم مکعبی وساده و در کلیت با هم ، بصورت یک مجموعه ارائه داده اند. آنها سینک ظرفشویی، گاز دو شعله، چندین قفسه برای لوازم مورد نیاز، و قسمتی جهت قرارگیری یخچال و فر را نیز در همین آشپزخانه ۱/۵ در ۱/۵ متری تعبیه کرده اند که در حالت بسته بیش از یک متر مربع فضا اشغال نمی کند. و معتقدند که حتی میتوان در این آشپزخانه از المان های طبیعی و طراحی فضای سبز هم استفاده کرد و بخشی از آن را با گیاهان آپارتمانی تزیین کرد.

اولین بار این آشپزخانه در فستیوال طراحی بین المللی International Design Festival 2010 DMY ارائه شد.

تمام حقوق محفوظ است، استفاده از محتوا، نقل قول و یا اشتراک با ارجاع به منابع آزاد می‌باشد.

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram