سمینار آموزشی آشنایی با مگاترندها و گرایش‌های نوین طراحی مبلمان

رده : اخبار و رویدادها, رویدادهای داخلی, کارگاه آموزشی, همایش و سمینار
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

سمینار آموزشی آشنایی با مگاترندها و گرایش‌های نوین طراحی مبلمان

سمینار آموزشی آشنایی با مگاترندها و گرایش‌های نوین در تاریخ ۱۵ دی‌ماه همزمان با نمایشگاه HODEX 2016 در تالار همایش بازارمبل ایران-شماره ۳ برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که از سوی انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون و با همکاری موسسه فناوری هنر کارستان برگزار شد در دو بخش و با شعار ایده‌های امروز، مبلمان فردا به مسئله طراحی مبلمان پرداخته شد.

در بخش اول علاقه‌مندان به طراحی مبلمان با مگاترندها و آثار بهترین طراحان روز جهان آشنا شدند. دراین بخش که به وسیله مهندس ارائه شد، عجین بودن دنیای مبلمان امروزجهان و پیشرفت هایی که دراین حوزه صورت گرفته با نام طراحان شاخص و جریانات تاثیرگذارهنری قابل توجه بود.
در بخش دوم روش‌های برای و انتقال ایده‌های نو در حوزه طراحی مبلمان به‌صورت زنده به‌وسیله مهندس مرور شد و در خصوص آن با مشارکت‌کنندگان گفت‌وشنود انجام شد.


ازآنجایی‌که یکی از بزرگ‌ترین خلأها در صنعت مبلمان کشور مبحث طراحی و حضور طراحان به نام و صاحب سبک در این حوزه است این رویداد را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم به‌زودی شاهد اتفاقات بیشتری در حوزه طراحی مبلمان به‌صورت برگزاری ، کارگاه‌های آموزشی و سایر فعالیت‌هایی که می‌تواند موجب ایجاد انگیزه و ورود گروه بزرگ‌تری از صاحب‌نظران و علاقه‌مندان به این حوزه گردد باشیم.

PHOTO BY: MOHAMMAD NOROUZI

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram