کتاب طراحی تجارب کاربری

رده : ارگونومی و آنتروپومتری, ایبوک, طراحی پایدار, طراحی صنعتی, طراحی محصول, مدیریت طراحی
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

Untitled-1

– درباره نویسنده: ویلیام آرتور استوارت Bill Buxton یک دانشمند کامپیوتر در کانادا و طراح می باشد.وی در حال حاضر محقق اصلی در تحقیقات مایکروسافت است. او یکی از پیشگامان در زمینه تعامل انسان و کامپیوتر شناخته شده است.
بیل مدرک کارشناسی خود را در موسیقی از دانشگاه کویین در سال ۱۹۷۳ و مدرک کارشناسی ارشد خود را در علوم کامپیوتر از دانشگاه تورنتو در سال ۱۹۷۸ دریافت کرد. سوابق کاری، تئوری و علمی بیل شامل و بیشتر متمرکز بر تعامل انسان و کامپیوتر و تجزیه و تحلیل روابط و احساس مرتبط با کامپیوتر ها و منوها می باشد. وی در زمانی که بروی پروژه گرافیک دینامیک در دانشگاه تورنتو فعالیت داشت یکی از اولین و پیشگامان تعامل موسیقی و اینترفیس سیستم های لمسی بود.
به تازگی، برای کتاب خود با عنوان طراحی تجارب کاربران شناخته شده است (Morgan Kaufmann, 2007).بیل همچنان مقاله نویس در بزینس ویک (BusinessWeek) است. او قبل از پیوستن به واحد پژوهش مایکروسافت دانشمند ارشد در جبهه موج و SGI و نیز استاد در دانشگاه تورنتو بود. وی جایزه دستاورد مادام العمر SIGCHI را در سال ۲۰۰۸ در حوزه تعامل انسان و کامپیوتر دریافت نمود.

– درباره کتاب: نوشتار این کتاب متفاوت از کتابهایی که در زمینه اینترفیس و دیزاین و طراحی تعاملی و بطور کلی کتابهای طراحی به لحاظ ساختار و نتیجه گیری ها عناوین و مثال هایی که نویسنده بدان اشاره نموده است می باشد. در برگیرنده احساس لمس، دیدن و شنیدن و طراحی ، رفتار، تجربه های آگاهانه انسان از پیرامون خود و اشیاء و محصولات و علائم مرتبط با آنها است.
فرض اصلی این کتاب در این نکته می باشد که روش ها، تکنیک ها و فرآیندهایی وجود دارد که به موجب آن می توانیم آنها را محور اصلی طراحی محصولاتی قرار دهیم که زندگی ما را با فن آوریهای نو خود آسان تر ساخته اند و برخی از مسائل ما را حل نموده اند و جهانی بهتر را پدید آورده اند.

فایل ایبوک نسخه اصلی کتاب با قابلیت چاپ و پرینت می‌باشد، جهت مرور، بررسی مشخصات و دانلود به ایبوک استور بانی فرم مراجعه فرمایید:
▼ دانلود کتاب طراحی تجارب کاربری
Sketching User Experiences: Getting the Design Right and the Right Design

About:
Bill Buxton and I share a common belief that design leadership together with technical leadership drives innovation. Sketching, prototyping, and design are essential parts of the process we use to create new products. Bill Buxton brings design leadership and creativity to Microsoft. Through his thought-provoking personal examples he is inspiring others to better understand the role of design in their own companies–Bill Gates, Chairman, Microsoft”Informed design is essential.” While it might seem that Bill Buxton is exaggerating or kidding with this bold assertion, neither is the case.
In Read more…

▼ DOWNLOAD 

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram