سمپوزیوم بین‌المللی مد و لباس برگزار می‌گردد

رده : اخبار داخلی, اخبار و رویدادها, رویدادهای داخلی, همایش و سمینار
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

سمپوزیوم بین‌المللی مد و لباس برگزار می‌شود

موسسه طراحان مد قصد دارد با حضور اتاق‌های بازرگانی چند کشور خارجی اولین سمپوزیوم بین‌المللی مد و لباس را در تهران برگزار نماید.

اولین سمپوزیوم بین‌المللی مد و لباس، صنعت نساجی و صنایع مرتبط بهمن ماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود. در این همایش که با حضور اتاق‌های بازرگانی آلمان، ایتالیا، کانادا، ترکیه و عراق برگزار می‌شود کارگاه‌های جنبی و آموزشی توزیع و طراحی برگزار شده و نمایشگاهی از ماشین‌آلات و محصولات نساجی برپا خواهد شد.

همایش بین‌المللی مد و لباس با محوریت طراحی، تولید، توزیع و توسعه با حضور نهادها و وزارت‌خانه‌های دولتی، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و وارد کنندگان پوشاک قصد دارد از کارآفرینان برتر حوزه نساجی و صنایع مرتبط تجلیل کند و به بررسی موضوعاتی مانند آموزش مسائل قانونی، تکنیکی، استراتژیک و تولید پوشاک، مشاوره صنعتی در حوزه طراحی، تولید، توزیع و توسعه و رونمایی از محصولات نوین صنعتی- فرهنگی پرداخته شود.

این همایش روز ۱۵ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۱ در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌گردد و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با موسسه طراحان مد، دبیرخانه همایش، با شماره تلفن‌های ۲۶۲۰۸۶۳۵ و ۲۶۲۰۸۶۴۳ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاه شما درباره این نوشتار چیست؟

دیدگاه شما:


Loading Facebook Comments ...
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram